משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםסרטונים והדמיות

סרטונים והדמיות

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים מפרסם בפני הציבור מידע מקיף על מיזמים של תשתיות תחבורה, מסקר את ביצועם של מיזמים מתהווים ומסייע בהטמעת המיזמים המתוכננים בתודעת הצופים.

הנתיב המהיר - מהפכת התחבורה של ישראל
הנתיב המהיר, על כביש מס' 1 בין מחלף נתב"ג ומחלף קיבוץ גלויות, באורך של כ-13 ק"מ, נועד לקצר את זמן הנסיעה בכניסה לתל אביב לנוסעי התחבורה הציבורית והפרטית.
הנתיב המהיר - מהפכת התחבורה של ישראל
פשוט תחבורה חכמה
המטרונית היא מערכת תחבורה ציבורית מתקדמת, אשר תפעל באמצעות אוטובוסים משודרגים, שיסעו בצירים בעלי העדפה ויציעו רמת שירות גבוהה מהמקובל כיום .
המטרונית - הדור הבא של התחבורה בחיפה
כביש עוקף קריות
החלק הצפוני של הפרוייקט עובר באזור הקריות המזרחיות (קריית אתא וקריית ביאליק) ומגיע לאזור מילואות שבמבואות עכו. אורך הקטע כ- 10 ק"מ והוא יכלול חמישה מחלפים בשלב א'. עלות הפרוייקט מוערכת בכ- 1.2 מיליארד ש"ח
כביש עוקף קריות
ההדמיה של הקו המהיר של רכבת ישראל לירושלים
פרויקט לאומי מהמורכבים ביותר בישראל. בפרויקט זה נעשה חיבור בין עיר הבירה לגוש דן, 28 דקות מת''א לירושלים. 2.8 מיליון נסיעות צפויות בשנה הראשונה להפעלה. 20 ק''מ של מנהרות, 10 גשרים ,שלוש רכבות בשעה לכל כיוון
ההדמיה של הקו המהיר של רכבת ישראל לירושלים
הרכבת הקלה - פרויקט הסעת המונים, ציר יפו.
ירושלים מקדימה את כל ערי ישראל בפיתוח מערך תנועה חדיש, שגולת הכותרת שלו היא הרכבת הקלה. הפרויקט ישחרר את עומסי התנועה בעיר ויניע תהליכי שיקום והתחדשות במרכזה.
הרכבת הקלה - פרויקט הסעת המונים, ציר יפו

עודכן לאחרונה: רביעי, 18 מאי 2011 09:31

 
למעלה