משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותמטאורולוגיהבהוראת השר כץ: משרד התחבורה מפעיל מהבוקר חדר מצב בעקבות מזג האויר הסוער

בהוראת השר כץ: משרד התחבורה מפעיל מהבוקר חדר מצב בעקבות מזג האויר הסוער

מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי קרא לנהגים להימנע מנסיעות מיותרות במהלך היומיים הקרובים והמליץ לנהגים להעדיף את השימוש בתחבורה הציבורית ובשירותי הרכבת

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים פתח הבוקר חדר מצב מיוחד בשירות המטאורולוגי בבית דגן שיעקוב אחרי מזג האויר הסוער ויספק פתרונות אפשריים בעקבות חסימה או הצפה של כבישים או מסילות ברזל.

שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ הורה אתמול למנכ"ל משרדו להערך לפתיחה של חדר המצב בבית דגן מיד עם קבלת התחזית על הסערה הצפויה ביומיים הקרובים והנחה את אנשי משרדו לספק מענה מיידי לכל תרחיש אפשרי כתוצאה ממזג האויר הסוער.  

חדר המצב כולל נציגים של כל הגופים וחברות התחבורה שבאחראיות משרד התחבורה, ביבשה, באויר ובים בהם: רכבת ישראל, חברת נתיבי ישראל, נתיבי איילון וחברת דרך ארץ המפעילה את כביש 6.

חדר המצב יתן מענה מיידי גם לשיבושים העלולים להיגרם בטיסות הנכנסות והיוצאות בנתב"ג ובשאר שדות התעופה בישראל ויערך למציאת חלופות לנחיתה של מטוסים ישראלים וזרים בשדות תעופה אחרים במידה ומזג האויר לא יאפשר זאת.

מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי קרא לנהגים להימנע מנסיעות מיותרות במהלך היומיים הקרובים והמליץ לנהגים להעדיף את השימוש בתחבורה הציבורית ובשירותי הרכבת.
 
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה