משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותספנות ונמליםבניגוד לפרסומים: המדינה מתנגדת נחרצות לדרישת עובדי הנמלים לשמור על שכרם ללא קשר לתפוקתם

בניגוד לפרסומים: המדינה מתנגדת נחרצות לדרישת עובדי הנמלים לשמור על שכרם ללא קשר לתפוקתם

המדינה נחושה בדעתה להקים שני נמלים חדשים שיתחרו בנמלים הקיימים מיד עם סיום בנייתם

המדינה מתנגדת נחרצות להעניק לעובדי הנמלים שכר תמורת אי עבודה ולא תינתן שום התחייבות למניעת צמצומים או פיטורים של עובדים שאין בהם צורך. כך עולה מעמדת המדינה שהוצגה במסגרת המו"מ בין העובדים לצוות ההיגוי של משרדי האוצר והתחבורה, בראשות מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי.

במהלך הישיבה, שהתקיימה בסוף השבוע האחרון, דרשו העובדים כי המדינה תתחייב לא לפטר עובדים וכי שכרם יישמר ללא קשר לתפוקתם, אולם נציגי התחבורה והאוצר סרבו בכל תוקף לדרישה.

מנכ"ל משרד התחבורה הדגיש בישיבה כי המדינה נחושה בדעתה להקים שני נמלים חדשים שיתחרו בנמלים הקיימים. הוא הוסיף כי לא תחול כל הגבלה על פעילותם של הנמלים החדשים כפי שדורשים ועדי העובדים.

שני הנמלים החדשים יופעלו מיד עם סיום הקמתם ואין כל כוונה לדחות את מועד הפעלתם. יצוין כי עמדת המדינה תומכת בשדרוג הנמלים הקיימים כדי שיוכלו להתחרות עם הנמלים החדשים בעתיד.

שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, צפוי להיפגש הערב עם צוות ההיגוי של הרפורמה הכולל את נציגי האוצר והתחבורה. בכוונתו של השר כץ לשוב ולהדגיש בפני הצוות בכל תוקף את הטעויות שנעשו ברפורמה בשנת  2005.

"הטעות שנעשתה בעבר על ידי המדינה במסגרתה ניתנו לעובדים הטבות תמורת הסכמתם לרפורמה, לא תחזור על עצמה. לא נשלם שוחד ובנמלים לא יועסקו עובדים שלא יעבדו. אני שב ומצהיר כי עמדתי זאת לא תשתנה גם במחיר של השבתת הנמלים", אמר כץ.
 

על סדר היום

חמישי, 27 יולי 2017
החלפת לוחית רישוי פגומה
משרד התחבורה, אגף הרכב ושירותי תחזוקה מבקש להביא לידיעת הציבור על החלפת לוחית רישוי פגומה.
קרא עוד...החלפת לוחית רישוי פגומה
רביעי, 26 יולי 2017
אימות רישיון נהיגה לשוהים בחו"ל
אזרח ישראלי המצוי בחו"ל במסגרת של טיול, לימודים או תושבות מכל סוג שהוא ונדרש ע"י השלטונות המקומיים, או ע"י מוסדות המדינה לאימות רישיון נהיגה רשאי לעשות כן.
קרא עוד...אימות רישיון נהיגה לשוהים בחו"ל
שלישי, 25 יולי 2017
מכרז מס' 1/17 למתן שירותים בתחום הטיפול בפניות הציבור בתחבורה הציבורית
חברת איי.אם.סי.ג'י תשתיות ותחבורה בע"מ מזמינה בזה מציעים להגיש הצעות למתן שירותים בתחום הטיפול בפניות הציבור בתחבורה הציבורית, הכל כפי שיפורט במסמכי מכרז זה.
קרא עוד...מכרז מס' 1/17 למתן שירותים בתחום הטיפול בפניות הציבור בתחבורה הציבורית
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה