משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותמטאורולוגיהמנהלת השירות המטאורולוגי, ד"ר הניה ברקוביץ' מסיימת בקרוב את תפקידה

מנהלת השירות המטאורולוגי, ד"ר הניה ברקוביץ' מסיימת בקרוב את תפקידה

מנכ"ל משרד התחבורה, הביע הערכה רבה על תרומתה של ברקוביץ' לשירות המטאורולוגי ולקידום תחום המטאורולוגיה והחיזוי בישראל וציין כי ברקוביץ' הובילה מהפיכה בשירות המטאורולוגי, שכללה בין השאר את הנגשת כל המידע המטאורולוגי לציבור הרחב.
מנהלת השירות המטאורולוגי, ד"ר הניה ברקוביץ' הודיעה היום למנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי על החלטתה לסיים את תפקידה כמנהלת השירות לאחר 13 שנים בתפקיד.

ברקוביץ' תמשיך בתפקידה עוד כשלושה חודשים עד ל- 15 באפריל 2015. בימים הקרובים צפוי משרד התחבורה להתחיל בהליכים לאיוש המשרה לתפקיד מנהל השירות כמקובל בשירות הממשלתי.

יצוין כי הניה ברקוביץ' היא האישה הראשונה בשירות המטאורולוגי שמונתה לתפקיד מנהלת השירות מאז הקמתו.

מנכ"ל משרד התחבורה, הביע הערכה רבה על תרומתה של ברקוביץ' לשירות המטאורולוגי ולקידום תחום המטאורולוגיה והחיזוי בישראל. יצחקי ציין כי ברקוביץ' הובילה מהפיכה בשירות המטאורולוגי, שכללה בין השאר את הנגשת כל המידע המטאורולוגי לציבור הרחב.

מנהלת השירות המטאורולוגי ציינה כי היא מסיימת את תפקידה בתחושת סיפוק והערכה לאחר תקופה ארוכה של פעילות אינטנסיבית ורבת עשייה. "השירות המטאורולוגי עבר שינוי משמעותי הן מבחינת מעמדו הבינלאומי והן מבחינת האיכות המקצועית המעולה של החוקרים, החזאים ושאר העובדים, במלאכת המטאורולוגיה" אמרה ברקוביץ'.

מנהלת השירות המטאורולוגי הוסיפה "במהלך כל שנות פעילותי במשרד התחבורה, תחת הנהגתם של ארבעה שרים נהניתי מגיבוי מלא ומשיתוף פעולה שסייעו לי לקדם את יעדי השירות המטאורולוגי לטובת האזרחים והמשק.
 
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה