משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותספנות ונמליםמ"מ מפכ״ל המשטרה הפורש, בנצי סאו, הוא מועמדו של השר כץ לתפקיד יו״ר דירקטוריון נמל חיפה

מ"מ מפכ״ל המשטרה הפורש, בנצי סאו, הוא מועמדו של השר כץ לתפקיד יו״ר דירקטוריון נמל חיפה

השר כץ: אנו מצויים בעיצומה של מהפכה, שתהפוך את ישראל למרכז בינלאומי של סחר ותובלה ימית וזקוקים לאנשים הטובים ביותר כדי להוביל את המהפכה. בנצי סאו יוכל ללא ספק לתרום תרומה משמעותית להצלחתה".
ממלא מקום מפכ״ל המשטרה הפורש, בנצי סאו, הוא מועמדו של שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, לתפקיד יו״ר דירקטוריון נמל חיפה.

סאו ימונה לדירקטור בחברה (בכפוף לאישור ועדת המינויים), ובהמשך יחליף את היו״ר הנוכחי, אלוף (במיל') משה עברי סוקניק (בכפוף לאשור הדירקטוריון), שמסיים את תפקידו בעוד מספר חודשים.

השר כץ ציין כי הוא משוכנע שבנצי סאו, שהוכיח יכולת ניהול ברמה גבוהה ומנהיגות לכל אורך שירותו במשטרה, ובפרט בעת שכיהן כמפכ״ל המשטרה בפועל עם תחילת גל הטרור הנוכחי, הוא האיש המתאים לעשיית סדר בנמל חיפה ולהובלת החברה בתקופה מאתגרת זאת של רפורמות ותחרות צפויה.

"אנו מצויים בעיצומה של מהפכה שתהפוך את ישראל למרכז בינלאומי של סחר ותובלה ימית. המהפכה תוביל להוזלת יוקר המחייה ותחזק ותפתח את הכלכלה הישראלית" אמר כץ.

שר התחבורה הוסיף "אנו זקוקים לאנשים הטובים ביותר כדי להוביל את המהפכה. בנצי סאו הוא אחד האנשים שיוכלו ללא ספק לתרום תרומה משמעותית להצלחתה".
 
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה