משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותתחבורה יבשתיתבעקבות הנחיית השר כץ: תחנת רכבת השלום תפתח מחר ב-05:00 בבוקר שלושה ימים לפני המועד המתוכנן

בעקבות הנחיית השר כץ: תחנת רכבת השלום תפתח מחר ב-05:00 בבוקר שלושה ימים לפני המועד המתוכנן

תחנת הרכבת השלום תפתח לנוסעים מחר (יום חמישי) בשעה 05:00 בבוקר זאת, בעקבות הנחיית שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, ולאחר הערכת מצב שבוצעה ברכבת ישראל.

השר כץ הורה להקדים את פתיחת תחנת רכבת השלום ולחדש את תנועת רכבות הנוסעים לאחר שהתברר כי עבודות הכרייה של הקו האדום עומדות בקצב המאפשר להקדים את פתיחת התחנה.

פתיחת תחנת השלום וחידוש תנועת הרכבות בין תחנות הרכבת ל אביב מרכז ותל אביב השלום החל ממחר, 3 ימים לפני המועד המתוכנן התאפשרה לאחר שחברת נת"ע הודיעה על סיום שלב מעבר מכונת ה-TBM מתחת למסילות הרכבת של תחנת השלום.

במהלך ימי העבודות בהם תחנת רכבת השלום נסגרה, הפעיל משרד התחבורה שירות הסעות ללא תשלום בשיטת "מלא וסע" בין תחנות תל אביב מרכז, תל אביב השלום ותל אביב ההגנה בשני הכיוונים ורכבת ישראל הפעילה שירות הסעות ללא תשלום בין תחנות תל אביב מרכז (סבידור) ותחנת נתב"ג לאורך כל שעות היממה.

מיום ראשון ועד היום בוצעו יותר מ-1,200 נסיעות שמשרד התחבורה העמיד לרשות נוסעי הרכבת. במסגרת הסעות אלה שבוצעו ללא כל תשלום עשו שימוש יותר מ-60 אלף נוסעים.

 תנועת הרכבות בין תל אביב מרכז (סבידור) לתל אביב השלום נסגרה בלילה שבין יום ראשון לשני בשל מעבר מכונת ה-TBM הכורה את מנהרות הקו האדום של הרכבת הקלה, מתחת למסילות הרכבת.

בשל החשש לפגיעה בתשתית מסילות הרכבת במהלך עבודת הכרייה, רכבת ישראל ומרכז הבקרה של חברת נת"ע עקבו אחר כ-90 מוקדי חיישנים ופריזמות שהוקמו על המסילות לצורך ביצוע המעקב בזמן אמת על שינוים בתוואי הקרקע ובמסילות הרכבת.
 

על סדר היום

רביעי, 29 מרץ 2017
מידע לציבור אודות החזר אגרת רישיון נהיגה ליורשי המנוח
אנו מבקשים להביא לידיעת הציבור, כי בעת פטירתו של אדם, אשר היה ברשותו רישיון נהיגה בר תוקף, רשאים יורשיו לדרוש החזר יחסי בגין אגרת הרישיון ששולמה, על פי תקנות התעבורה.
קרא עוד...מידע לציבור אודות החזר אגרת רישיון נהיגה ליורשי המנוח
חמישי, 23 מרץ 2017
החל מ- 26 במרץ 2017 משרד הרישוי בחולון נסגר ל-3 חודשים לרגל שיפוצים
אנו משדרגים את משרד הרישוי בחולון, המשרת את מרבית תושבי גוש דן, כדי שנוכל לספק לכם שירות טוב יותר, בסביבה נעימה ובתנאים הולמים.
קרא עוד...החל מ- 26 במרץ 2017 משרד הרישוי בחולון נסגר ל-3 חודשים לרגל שיפוצים
שני, 20 מרץ 2017
הערכות משרד התחבורה לשביתת אגד
ביום ג' ה- 21.03.2017 צפויה חברת אגד להשבית את קווי התחבורה הציבורית שבהפעלתה.
משרד התחבורה נערך למתן מענה בצירים חיוניים.
קרא עוד...הערכות משרד התחבורה לשביתת אגד
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה