משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותתחבורה יבשתיתבעקבות התנאים הפיזיים הקשים משרד הרישוי בחולון יסגר מיום ראשון הבא לתקופה של כ-3 חודשים לצורך שיפוצים נרחבים, שנועדו לשפר את השירות לציבור

בעקבות התנאים הפיזיים הקשים משרד הרישוי בחולון יסגר מיום ראשון הבא לתקופה של כ-3 חודשים לצורך שיפוצים נרחבים, שנועדו לשפר את השירות לציבור

נהגים הנזקקים לשירותי משרד הרישוי בחולון, יוכלו לקבל שירות בכל אחד מסניפי משרד הרישוי הקרובים לביתם, בבני ברק, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות ואריאל. משרדים אלה יתוגברו מיום ראשון הקרוב בעובדי משרד הרישוי בחולון.

לידיעת הציבור: משרד הרישוי המחוזי בחולון ייסגר ביום ראשון הבא (26 במרץ) לקבלת קהל לתקופה של כ-3 חודשים, לרגל שיפוצים נרחבים, שנועדו לשפר את השירות ואת תנאי הקבלה לציבור הנהגים.
בעבודות השיפוץ יושקעו יותר מ-3.5 מיליון שקלים והם יכללו בין השאר את חידוש אולם הקבלה, החלפת דלפקים, שדרוג תקשורת המחשבים, החלפת ריצוף והתקנת תאורה חדשה.
יצוין כי בחודשים האחרונים הצטברו במשרד התחבורה תלונות רבות של אזרחים הקובלים על התנאים הפיזיים הירודים, במשרד הרישוי בחולון, ועל הקושי של העובדים לספק לציבור שירות יעיל ומהיר.
שדרוג משרד הרישוי בחולון מבוצע במסגרת תכנית מקיפה של משרד התחבורה לשיפור רמת השירות, הכוללת בין השאר מתן אפשרות לבצע פעולות רישוי בדואר כולל הנפקת רישיונות נהיגה, תוספת עמדות "רישיומט" בכל הארץ ומתן אפשרות להצהיר על סיום תכנית ליווי לנהג חדש באינטרנט.

נהגים הנזקקים לשירותי משרד הרישוי בחולון, יוכלו לקבל שירות בכל אחד מסניפי משרד הרישוי בבני ברק, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, רמלה ואריאל. משרדים אלה יתוגברו מיום ראשון הקרוב בעובדי משרד הרישוי בחולון.
לקבלת שירותים בנושאים של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד), רכב ציבורי ורכב ביטחון והצלה ניתן לפנות לסניפים בבני ברק, רמלה ורחובות. להמרת רישיונות, יש לפנות לסניפים בראשון לציון, רמלה ובני ברק. העמדה הטכנית (עמדה מספר 1) הצמודה למשרד הרישוי בחולון, תמשיך לפעול כרגיל בתקופת העבודות.
כיום ניתן לבצע את רוב פעולות הרישוי כגון, הנפקה או תשלום של רישיון נהיגה ורכב, באמצעות המוקד הטלפוני של משרד התחבורה (5678*), הפועל במשך כל שעות היום והערב, או באמצעות מענה אוטומטי, הפועל 24 שעות ביממה, ללא צורך להגיע למשרדי הרישוי.

במקביל לכך, ניתן לבצע פעולות רישוי ולקבל שירותי רישוי גם באינטרנט (gov.il) או בכל אחת מעשרות העמדות האוטומטיות ("רישיומט"), הממוקמות בסניפי הסופר פארם, בכל רחבי הארץ ובמקומות מרכזיים נוספים (רשימת העמדות מפורסמת באתר המשרד).

כמו כן, ניתן להנפיק רישיונות נהיגה גם בסניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. מדובר בנהגים שתוקף רישיונם פג ולא קיבלו רישיון נהיגה לכתובתם או נהגים שרישיונם, אבד, נגנב או נפגם (רשימת הסניפים מופיעה באתרי משרד התחבורה ודואר ישראל).
 

על סדר היום

שני, 17 יולי 2017
תנאים לקבלת רישיון יבואן ישיר או עקיף
אגף הרכב ושירותי תחזוקה מפרסם הוראת נוהל שמטרתה להסדיר את התנאים לקבלת רישיון יבואן ישיר או עקיף לרכב הפטור מחובת רישום ורישוי, גרור, נתמך, טרקטור, טרקטור משא, מכונה ניידת (למעט עגורן נייד שהוא מכונת הרמה בעלת זרוע המורכבת על שלדה משולבת שכושר ההרמה שלה עולה על 150 טון).
קרא עוד...תנאים לקבלת רישיון יבואן ישיר או עקיף
חמישי, 29 יוני 2017
סניף הרישוי נתניה יהיה סגור לקבלת קהל בשבוע שבין 02-07/07/2017
בימים אלה יבוצעו עבודות בתוך הסניף במטרה לשפר את השירות ואת חווית ההמתנה לציבור הרחב.
קרא עוד...סניף הרישוי נתניה יהיה סגור לקבלת קהל בשבוע שבין 02-07/07/2017
שלישי, 13 יוני 2017
אגף הרכב ושירותי תחזוקה מפרסם את עיקרי החלטת שימוע שהתקיים לאחרונה בנושא יבוא אישי של רכב לישראל
לאחרונה התקיים שימוע באגף הרכב ושירותי תחזוקה בשל חשש ממשי כי יבוא אישי של רכב לישראל נעשה באמצעות צד ג', שאיננו בעל רישיון לתיווך ביבוא אישי לפי סעיף 68 לחוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב, תשע"ו-2016 (להלן-חוק הרישוי).
קרא עוד...אגף הרכב ושירותי תחזוקה מפרסם את עיקרי החלטת שימוע שהתקיים לאחרונה בנושא יבוא אישי של רכב לישראל
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה