משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותתעופה אזרחיתחברת ריינאייר מרחיבה את פעילותה בישראל חברת ה- Low Cost ריינאייר תפעיל ממחר קו תעופה חדש מפאפוס לנתב"ג

חברת ריינאייר מרחיבה את פעילותה בישראל חברת ה- Low Cost ריינאייר תפעיל ממחר קו תעופה חדש מפאפוס לנתב"ג

השר כץ: הרחבת פעילותה של ריינאייר בישראל היא צעד חשוב נוסף בפתיחת שמי ישראל לתחרות שתאפשר לישראלים רבים לטוס לחו"ל במחירים אטרקטיביים.

בעקבות השמיים הפתוחים. חברת ה- Low Cost ריינאייר, תפעיל ממחר (יום שלישי), בלילה קו טיסות חדש בין נמל התעופה בן גוריון לפאפוס שבקפריסין, במחירים מוזלים במיוחד. הטיסה הראשונה של חברת ריינאייר מפאפוס תנחת בנתב"ג, מחר בשעה 21:15 בלילה ותמריא כעבור שעה חזרה לפאפוס עם נוסעים ישראלים.

פתיחת הקו החדש של חברת ריינאייר מפאפוס לנתב"ג, מבוצעת במסגרת מדיניות השמים הפתוחים שהנהיג שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ בתעופה. לדבריו, פתיחת השמים לתחרות הביאה להוזלות של עשרות אחוזים במחירי הטיסה ולפתיחה של יעדים חדשים רבים, בכל רחבי העולם.

חברת ריינאייר, שהיא חברת ה- Low Cost הגדולה בעולם, תפעיל בקו טיסה יומית, במטוס בואינג 738 בעל 190 מושבים. במהלך החורף האחרון הפעילה החברה, טיסות בין אילת ליעדים בפולין וליטא.

במהלך עונת החורף הקרובה (2017-2018), תשיק ריינאייר קווים חדשים בין נתב"ג למילאנו ולשלושה יעדים נוספים בפולין. יצוין כי מנהלי החברה הכריזו לאחרונה על כוונתם לפתוח 15 יעדי טיסה חדשים לארץ.

"הרחבת פעילותה של חברת ריינאייר בישראל היא צעד חשוב נוסף בפתיחת שמי ישראל לתחרות שתאפשר לישראלים רבים לטוס לחו"ל במחירים אטרקטיביים. כמו כן, היא תגדיל באופן משמעותי את היקף המבקרים בישראל", הוסיף השר כץ.
 
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה