משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותתעופה אזרחיתהתחרות על קווי הנופש ללרנקה עולה מדרגה. בעוד שבועיים: חברת התעופה הקפריסאית CHARLIE AIRLINES תפעיל טיסות סדירות בין נתב"ג ללרנקה

התחרות על קווי הנופש ללרנקה עולה מדרגה. בעוד שבועיים: חברת התעופה הקפריסאית CHARLIE AIRLINES תפעיל טיסות סדירות בין נתב"ג ללרנקה

CHARLIE AIRLINES מצטרפת ל-7 חברות תעופה נוספות, המפעילות כיום 55 טיסות שבועיות בין נתב"ג ללרנקה שהפכה ליעד מועדף על הנופשים הישראלים. השר כץ: חברת התעופה הסינית היינאן הגישה בסוף השבוע שעבר בקשה להפעיל טיסות ישירות בין שנחאי לנתב"ג.

קו תל אביב- לרנקה מתחמם. חברת התעופה הקפריסאית  CHARLIE AIRLINES תפעיל קו תעופה סדיר בין נתב"ג ללרנקה, החל מ-5 ביוני 2017. זאת, במסגרת מדיניות  השמיים הפתוחים, שהנהיג שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ.

CHARLIE AIRLINES תפעיל בקו תל אביב- לרנקה שלוש טיסות סדירות שבועיות והיא מצטרפת לשבע חברות תעופה נוספות, הפועלות כיום בקו ומפעילות במשותף 55 טיסות שבועיות בין ישראל לקפריסין. יצוין כי, לרנקה כיום מהווה יעד מועדף על הנופשים הישראלים, עם ירידתה של טורקיה ממפת הנופש של הנוסעים הישראלים.

החברות הפועלות בקו הן: ארקיע, עם 14 טיסות שבועיות, אל-על וישראייר, עם 7 טיסות שבועיות כל אחת, אג'יאן איירליינס, עם 9 טיסות שבועיות, חברת טוס, עם 9 טיסות שבועיות, קובלט אייר ובלו אייר, עם 4 טיסות שבועיות כל אחת.

השר כץ מסר כי חברת התעופה הסינית, היינאן איירלינס הגישה בסוף השבוע שעבר בקשה לרשות התעופה האזרחית (רת"א) להפעיל טיסות ישירות בין שנחאי לנתב"ג, החל מ-12 בספטמבר ועד ל-28 באוקטובר 2017. החברה תפעיל בקו 3 תדירויות שבועיות, במטוסי בואינג 787 ואיירבוס 330.

השר התחבורה ציין כי הגדלת מספר חברות התעופה הרשאיות להפעיל טיסות סדירות לישראל הינו יעד אסטרטגי לאומי של המדינה. "אנחנו ממשיכים לפתוח את שדות התעופה בישראל ומנחיתים את המחירים כדי שהמהפכה הצרכנית תגיע לכל בית והציבור הישראלי יהיה המרוויח העיקרי". הוסיף השר כץ.
 

על סדר היום

חמישי, 27 יולי 2017
החלפת לוחית רישוי פגומה
משרד התחבורה, אגף הרכב ושירותי תחזוקה מבקש להביא לידיעת הציבור על החלפת לוחית רישוי פגומה.
קרא עוד...החלפת לוחית רישוי פגומה
רביעי, 26 יולי 2017
אימות רישיון נהיגה לשוהים בחו"ל
אזרח ישראלי המצוי בחו"ל במסגרת של טיול, לימודים או תושבות מכל סוג שהוא ונדרש ע"י השלטונות המקומיים, או ע"י מוסדות המדינה לאימות רישיון נהיגה רשאי לעשות כן.
קרא עוד...אימות רישיון נהיגה לשוהים בחו"ל
שלישי, 25 יולי 2017
מכרז מס' 1/17 למתן שירותים בתחום הטיפול בפניות הציבור בתחבורה הציבורית
חברת איי.אם.סי.ג'י תשתיות ותחבורה בע"מ מזמינה בזה מציעים להגיש הצעות למתן שירותים בתחום הטיפול בפניות הציבור בתחבורה הציבורית, הכל כפי שיפורט במסמכי מכרז זה.
קרא עוד...מכרז מס' 1/17 למתן שירותים בתחום הטיפול בפניות הציבור בתחבורה הציבורית
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה