משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומיםהודעות לעיתונותתעופה אזרחיתהתחרות על קווי הנופש ללרנקה עולה מדרגה. בעוד שבועיים: חברת התעופה הקפריסאית CHARLIE AIRLINES תפעיל טיסות סדירות בין נתב"ג ללרנקה

התחרות על קווי הנופש ללרנקה עולה מדרגה. בעוד שבועיים: חברת התעופה הקפריסאית CHARLIE AIRLINES תפעיל טיסות סדירות בין נתב"ג ללרנקה

CHARLIE AIRLINES מצטרפת ל-7 חברות תעופה נוספות, המפעילות כיום 55 טיסות שבועיות בין נתב"ג ללרנקה שהפכה ליעד מועדף על הנופשים הישראלים. השר כץ: חברת התעופה הסינית היינאן הגישה בסוף השבוע שעבר בקשה להפעיל טיסות ישירות בין שנחאי לנתב"ג.

קו תל אביב- לרנקה מתחמם. חברת התעופה הקפריסאית  CHARLIE AIRLINES תפעיל קו תעופה סדיר בין נתב"ג ללרנקה, החל מ-5 ביוני 2017. זאת, במסגרת מדיניות  השמיים הפתוחים, שהנהיג שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ.

CHARLIE AIRLINES תפעיל בקו תל אביב- לרנקה שלוש טיסות סדירות שבועיות והיא מצטרפת לשבע חברות תעופה נוספות, הפועלות כיום בקו ומפעילות במשותף 55 טיסות שבועיות בין ישראל לקפריסין. יצוין כי, לרנקה כיום מהווה יעד מועדף על הנופשים הישראלים, עם ירידתה של טורקיה ממפת הנופש של הנוסעים הישראלים.

החברות הפועלות בקו הן: ארקיע, עם 14 טיסות שבועיות, אל-על וישראייר, עם 7 טיסות שבועיות כל אחת, אג'יאן איירליינס, עם 9 טיסות שבועיות, חברת טוס, עם 9 טיסות שבועיות, קובלט אייר ובלו אייר, עם 4 טיסות שבועיות כל אחת.

השר כץ מסר כי חברת התעופה הסינית, היינאן איירלינס הגישה בסוף השבוע שעבר בקשה לרשות התעופה האזרחית (רת"א) להפעיל טיסות ישירות בין שנחאי לנתב"ג, החל מ-12 בספטמבר ועד ל-28 באוקטובר 2017. החברה תפעיל בקו 3 תדירויות שבועיות, במטוסי בואינג 787 ואיירבוס 330.

השר התחבורה ציין כי הגדלת מספר חברות התעופה הרשאיות להפעיל טיסות סדירות לישראל הינו יעד אסטרטגי לאומי של המדינה. "אנחנו ממשיכים לפתוח את שדות התעופה בישראל ומנחיתים את המחירים כדי שהמהפכה הצרכנית תגיע לכל בית והציבור הישראלי יהיה המרוויח העיקרי". הוסיף השר כץ.
 

על סדר היום

שלישי, 13 יוני 2017
אגף הרכב ושירותי תחזוקה מפרסם את עיקרי החלטת שימוע שהתקיים לאחרונה בנושא יבוא אישי של רכב לישראל
לאחרונה התקיים שימוע באגף הרכב ושירותי תחזוקה בשל חשש ממשי כי יבוא אישי של רכב לישראל נעשה באמצעות צד ג', שאיננו בעל רישיון לתיווך ביבוא אישי לפי סעיף 68 לחוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב, תשע"ו-2016 (להלן-חוק הרישוי).
קרא עוד...אגף הרכב ושירותי תחזוקה מפרסם את עיקרי החלטת שימוע שהתקיים לאחרונה בנושא יבוא אישי של רכב לישראל
ראשון, 04 יוני 2017
הארכת תוקף ההנחות למקבלי קצבאות שארים והשלמת הכנסה
משרד התחבורה האריך את תוקף ההנחות למקבלי קצבאות שארים והשלמת הכנסה על פי חוק הביטוח הלאומי, הקיימים כיום, עד לתום שנת 2017.
קרא עוד...הארכת תוקף ההנחות למקבלי קצבאות שארים והשלמת הכנסה
שני, 22 מאי 2017
העברת הטיפול בהעברת בעלות, עיקול, שעבוד וביטול כלי צמ"ה
החל מ- 01/06/2017, יוכל כל בעל ציוד מכני הנדסי לבצע את הפעולות הבאות: העברת בעלות, שעבוד, עיקול וביטול כלי צמ"ה במחוזות הרישוי באזור מגוריו.
קרא עוד...העברת הטיפול בהעברת בעלות, עיקול, שעבוד וביטול כלי צמ"ה
לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה