משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתאודותמבנה ארגונירשות הספנות והנמלים

רשות הספנות והנמלים

						100_spa-1.jpg
באמצעות רשות הספנות והנמלים ( רספ''ן ), מקדם משרד התחבורה את יעדי הספנות הישראלית. אחד החשובים שבהם הוא הבטחת קיומה של תשתית ספנות פעילה ואיכותית, שתוכל לשמש כמוביל הלאומי של סחורות ומטענים חיוניים, בעת שלום ובעת חירום כאחד. דגש מיוחד ניתן לשמירת קיומו של צי הסוחר ושל כוח האדם הימי הישראלי בכל התפקידים הנדרשים. בשנים האחרונות שם המשרד דגש על גיבוש ויישום של רפורמה כלכלית מקיפה בספנות ובנמלים.
1 אודות רשות הספנות והנמלים
2 סקירת עיקרי פעילות רשות הספנות והנמלים לשנה החולפת

ספנות ונמלים

ראשון, 02 יולי 2017
שר התחבורה בביקור ראשון על נושאת המטוסים האמריקאית השר כץ: "לא נשלים עם חימוש חיזבללה בנשק מתקדם"
שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, סייר היום (ראשון) בנושאת המטוסים האמריקאית ג'ורג' וו. בוש, העוגנת כארבעה קילומטרים מנמל חיפה. מדובר בביקור ראשון של שר ישראלי על נושאת המטוסים הגדולה ביותר בעולם.

להמשך קריאת ההודעה... להמשך קריאת ההודעה באתר השירותים והמידע הממשלתי

חמישי, 07 אפריל 2016
מ"מ מפכ״ל המשטרה הפורש, בנצי סאו, הוא מועמדו של השר כץ לתפקיד יו״ר דירקטוריון נמל חיפה
השר כץ: אנו מצויים בעיצומה של מהפכה, שתהפוך את ישראל למרכז בינלאומי של סחר ותובלה ימית וזקוקים לאנשים הטובים ביותר כדי להוביל את המהפכה. בנצי סאו יוכל ללא ספק לתרום תרומה משמעותית להצלחתה".
קרא עוד...מ"מ מפכ״ל המשטרה הפורש, בנצי סאו, הוא מועמדו של השר כץ לתפקיד יו״ר דירקטוריון נמל חיפה
ראשון, 31 ינואר 2016
הסכם היסטורי: משדרגים את נמל אשדוד לקראת התחרות בענף
לאחר מו"מ ממושך בין ההסתדרות לבין משרד התחבורה, הוסכם בין הצדדים על הזרמת מאות מיליוני שקלים לשיפור ולפיתוח התשתיות בנמל אשדוד, לרבות העמק הרציף והצבת ציוד חדשני שיסייע לנמל להתכונן לתחרות *** העובדים ייהנו מרשת ביטחון כלכלית שתגן על הפרמיות שלהם, למשך עשר שנים מפתיחת התחרות *** יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: "הדרך היחידה לבצע רפורמות משמעותיות שתורמות לחיזוק התחרות, היא דרך השיתוף וההידברות עם העובדים"
קרא עוד...הסכם היסטורי: משדרגים את נמל אשדוד לקראת התחרות בענף
למעלה