עמוד הביתאודותמבנה ארגונימשרד החוקר הראשי

משרד החוקר הראשי

						100_caa-1.jpg
החוקר הראשי עוסק בחקירת תאונות אויריות ותאונות תעופה, דוח התאונה הסופי מתפרסם לציבור וכן בהפקת לקחים להעלאת רמת המקצועיות והבטיחות של עובדי הטיס.
1 החוקר הראשי
2 סקירת עיקרי פעילות משרד החוקר הראשי לשנה החולפת

תחבורה אווירית

הודעות הדובר
שלישי, 10 מאי 2016
לקראת מופעי יום העצמאות: רשות התעופה האזרחית מתריעה על הטסת רחפנים בעת מופעי יום העצמאות, באזור חוף הים ובמהלך המטסים של חיל האוויר
רת"א פירסמה כללים מיוחדים להטסת רחפנים וטיסנים שנועדו לשמור על בטיחות הציבור בעת הפעלת כלי הטיס הזעירים
קרא עוד...
שלישי, 15 מרץ 2016
היסטוריה בדרום בשנה הבאה: טיסת הבכורה משדה התעופה הבינלאומי "רמון" שבתמנע
השר כץ: נמל התעופה "רמון" הוא הנמל האזרחי הראשון שנבנה מאז קום המדינה. השדה החדש, ישמש כשדה תעופה בינלאומי נוסף של מדינת ישראל, בעיקר לטיסות לאירופה וממנה, וכן לטיסות פנים ארציות. שדה התעופה ישמש גם כשדה אלטרנטיבי לשעת חירום. עלות הפרויקט נאמדת בכ- 1.7 מיליארד שקלים.
קרא עוד...
שני, 01 פברואר 2016
מוביל שלישי לגיאורגיה: השר כץ אישר לחברת אל על להפעיל טיסות סדירות לגיאורגיה לצד ארקיע וישראייר
שר התחבורה: בשלוש השנים האחרונות הוכפל מספר הנוסעים בין ישראל לגיאורגיה והגיע ל- 120 אלף נוסעים בשנה. כניסת מוביל ישראלי שלישי בקווים בין ישראל לגיאורגיה תעודד את התחרות, תגדיל את היצע המושבים בטיסות שבין שתי המדינות ותוביל להוזלה של תעריפי הטיסה בין ישראל לגיאורגיה.   
קרא עוד...
חמישי, 08 אוקטובר 2015
השר כץ: החלטת "יונייטד איירליינס" להפעיל טיסות ישירות בין ת"א לסן פרנסיסקו תקל על יזמי הייטק ישראלים ותשדרג את הקשר המסחרי בין המדינות
חברת "יונייטד איירליינס" תפעיל שלוש טיסות ישירות בין נתב"ג לשדה התעופה בסן פרנסיסקו, באמצעות מטוסי בואינג 787. "יונייטד איירליינס" היא חברת התעופה הראשונה שתפעיל טיסות בין שתי הערים.
קרא עוד...