משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים
עמוד הביתפרסומים

כול הפרסומים של משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

דו''ח תלונות הציבור לשנת 2009

דו"ח זה מסכם את פעילותו של אגף הביקורת ותלונות הציבור, בתחום הטיפול בתלונות הציבור לשנת העבודה 2009, ומשקף את היקף התלונות שנתקבלו בתחומים בהם מעורב המשרד.
קרא עוד... דו''ח תלונות הציבור לשנת 2009
 

חוק חופש המידע

חוק חופש המידע קובע כי לכל אזרח או תושב, יש את הזכות לקבל מידע מרשות ציבורית בהתאם להוראות החוק (כתוב, מוקלט, מוסרט, מצולם או ממוחשב).
משרד התחבורה נדרש עפ"י חוק זה לקיים ערוצי תקשורת פתוחים בכל תחומי התחבורה: יבשה,אוויר וים, וכך לאפשר לציבור המבקש להיחשף למידע ולבחון את פעולות המשרד הנרחבות והנוגעות לכלל הציבור.
קרא עוד... חוק חופש המידע
 

המדריך לנהיגה בטוחה בפורטל gov.il

מדריך לנהיגה בטוחההמדריך לנהיגה בטוחה בפורטל gov.il, מספק מידע חיוני לנהגים, רוכבי אופניים ואופנועים, ומרכז מידע מפורט ומקיף שיכול להגן עליכם בזמן הנסיעה ואפילו להציל חיים במקרה של תאונה. המדריך כולל לא רק כללים להתנהגות בטוחה בנהיגה וברכיבה, אלא גם מידע חשוב על אביזרי בטיחות ברכב, ציוד בטיחות לרכב דו-גלגלי, וסוגי הבוסטרים (מושבים מגביהים) הקיימים בשוק להסעת ילדים ברכב.
 

דו''ח תלונות הציבור לשנת 2008

דו"ח זה מסכם את פעילותו של אגף הביקורת ותלונות הציבור, בתחום הטיפול בתלונות הציבור לשנת העבודה 2008, ומשקף את היקף התלונות שנתקבלו בתחומים בהם מעורב המשרד.
קרא עוד... דו''ח תלונות הציבור לשנת 2008
 

מיזם הרכב החשמלי בישראל

מוצגת להלן הערכה ראשונית של הישימות וסיכויי ההצלחה של מיזם להפצת רכב חשמלי בישראל, וכן בחינה של ההשלכות התחבורתיות האפשריות של המיזם בתחום התחבורתי: השפעתו על רמת המינוע, הנסועה ועוד. המסמך אינו עוסק בהשלכות הרכב החשמלי בתחום הסביבתי.
קרא עוד... מיזם הרכב החשמלי בישראל
 
<< התחלה < קודם 21 22 23 24 25 26 27 28 29 הבא > סיום >>

דף 26 מתוך 29

לוח התמרורים הישראלי
לוח התמרורים הישראלי
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
טבלת הניקוד על עבירות תנועה
קריאה חוזרת בטיחותית
קריאה חוזרת בטיחותית
תוצרים ודגמים של כלי רכב
תוצרים ודגמים של כלי רכב
שאלון משיט אופנוע ים
שאלון משיט אופנוע ים
תעודת משיט
בירור תוצאת מבחנים לקבלת תעודת משיט
דו''חות חקירה בטיחותיים
דו''חות חקירה בטיחותיים
למעלה